O tym, że warto (a nawet trzeba!) pić wodę, nie musz ę już nikogo w dzisiejszych czasach przekonywać. Pozostaje natomiast kwestia jakoś...

Dzbanek filtrujący Aquaphor

/
12 Comments

O tym, że warto (a nawet trzeba!) pić wodę, nie muszę już nikogo w dzisiejszych czasach przekonywać. Pozostaje natomiast kwestia jakości takowej wody. Zastanawiałeś się jaką pić najlepiej?

Jestem szczęściarą, ponieważ w moim regionie przysłowiowa kranówka jest 'smaczna'. Nie zalatuje chlorem, nie jest zbyt twarda, taka w sam raz. Niestety, nie w każdym rejonie Polski sprawa wygląda tak kolorowo. Jakie jest na to rozwiązanie? Dzbanek filtrujący!

Na rynku istnieje wiele firm, które takie cudeńka produkują. U mnie wybór padł na Aquaphor Onyx.


Po pierwsze, dzbanek ten wyróżnia się unikalnym designem. Różni się kształtem od standardowych produktów, a na dodatek jest większy (pojemność tego modelu to aż 4,2l). Muszę przyznać, że ładnie prezentuje się w kuchni. Jest jednak jedno 'ale'. Mam kilka zastrzeżeń co do jakości wykonania. Pokrywka jest zrobiona z gorszego plastiku i wydaje się jednym słowem dość 'tania'. 

Po drugie, filtry są bardzo wydajne! Nie muszę się martwić, żeby zmieniać filtr co 1-2 tygodnie, ponieważ spokojnie wytrzymają ponad miesiąc (producent podaje 2 miesiące). W górnej części dzbanka umieszczony został wskaźnik zużycia dzbanka, przez co użytkowanie jest niezmiernie łatwe i zawsze możesz sprawdzić, ile filtr pożyje. 

Po trzecie, woda przefiltrowana jest smaczniejsza. Może nie uda Ci się dostrzec tej różnicy, nie każdy zwraca na to uwagę. Natomiast dla mnie, woda jest 'lżejsza', pozbawiona jakiejkolwiek woni czy metalicznego posmaku. Pamiętaj, że stosowanie dzbanka, da Ci pewność, że to co pijesz, jest pozbawione metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń takich jak pestycydy. Jednym słowem: bajka!

No i przede wszystkim wygoda! Nie muszę latać do sklepu po butelki wody, wystarczy, że codziennie rano zaleję dzbanek. Zdecydowanie polecam dzabnek Aquaphor :)

 FACEBOOK / INSTAGRAM

PS. Jeżeli pragniesz zawalczyć o sylwetkę i dobre samopoczucie a także zdrowie, koniecznie napisz do mnie maila (sprintemprzezzycie@gmail.com). Chętnie podejmę z Tobą współpracę i rozpiszę jadłospisy :)


You may also like

12 komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.