Jeżeli widzieliście zapowiedź tego soku na Facebooku , to wiecie już, że szału nie będzie. Niestety... po raz kolejny przekonałem się na...

Healthy Cocktail Challenge #12

/
9 Comments

Jeżeli widzieliście zapowiedź tego soku na Facebooku, to wiecie już, że szału nie będzie. Niestety... po raz kolejny przekonałem się na własnej skórze, że to co jest dla nas zdrowe, niekoniecznie musi iść w parze ze smakiem. Myślałem, że koktajl #10 był arcyniedobry. Czy może być jeszcze gorzej?


Do przygotowania dzisiejszego eksperymentu potrzebujemy:

Koktajl #12
- dwie marchewki
-żółta lub zielona papryka
- jeden ogórek + łodyga natki pietruszkiSok zaskakiwał już od samego początku, bo barwą i zapachem był podobny zupełnie do niczego. Pierwszą myśl? To musi być zdrowe! W smaku niestety dalej sok nie zachwycał. Przypominało to ziemisty bukiet warzyw. W wersji płynnej... powinien zatem być łatwiej przyswajalny. Nic z tego. Skończyło się na trzech łykach. Takie połączenie smaków zdecydowanie nie przypadnie mi nigdy do gustu. Koktajle i soki owocowe nadal górą!
Oceną chyba nikogo nie zaskoczę. Będzie to jeden koktajl na trzy. (W zasadzie to nie powinienem dać ani jednego, bo ten sok jest poniżej wszelkiej miary)
12/106


Dotychczasowe przepisy na koktajle z serii Healthy Cocktail Challenge znajdziecie poniżej:

HCC #1
HCC #2 i #3
HCC #4 i #5
HCC #6
HCC #7
HCC #8
HCC #9
HCC #10
HCC #11
 
   

You may also like

9 komentarzy:

 1. Lepiej jedz te warzywa surowe z błonnikiem a nie jakieś obleśne soki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Spróbuj miksować owoce z warzywami, wyjdzie zdrowe i o niebo lepsze w smaku. No mango, jabłko i por. Dodawaj "kontrowersyjne" w smaku warzywa w mniejszej proporcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Soki i koktajle warzywne są ogromną bombą witaminową ale nie każdy je lubi. Mi również nigdy nie smakowały a próbowałam miksować ze sobą różne warzywa. Zdecydowanie pozostanę wierna owocowym koktajlom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też zdecydowanie wolimy owocowe koktajle, ale czasem warto próbować nowych smaków :)

   Usuń
 4. Owocowe to za dużo cukru jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie soki warzywne są bardzo dobre. Dużo zależy od tego jakie składniki ze sobą zmieszamy. Dodatek owoców jest również wskazany :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Od kiedy codziennie piję koktajle owocowe i warzywne zdecydowanie lepiej się czuję.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.