Czas na #instaFIT w wersji męskiej! Kilka notek temu poświęciłem sporo miejsca na stworzenie wpisu o motywacji w social media wśród mę...

#instaFIT Calum Von Moger


Czas na #instaFIT w wersji męskiej! Kilka notek temu poświęciłem sporo miejsca na stworzenie wpisu o motywacji w social media wśród męskich sylwetek (Zapraszam!). Na liście mojej topliście znaleźli się zarówno Polacy oraz "gwiazdy" mediów społecznościowych zza oceanu. Kończąc wpis nadmieniłem Caluma Von Mogera, ale nie poświęciłem mu nawet akapitu... a warto! Warto o nim wspomnieć i odświeżyć serię #instaFIT. Przed wami Coala Gains!


Calum pochodzi z małego miasteczka w Australii, a swoje pierwsze ciężary zaczął przerzucać już w wieku 14 lat. To daje nam 12 lat stażu i niesamowite efekty, zarówno wizualne jak i osiągnięcia w kulturystyce. Jego sylwetka i twarz, tak twarz jest imponująco podobna do samego Arnolda Schwarzeneggera. Już na swoich debiutach stanął na najwyższym stopniu podium. To rokowało wielką karierę. Dzięki swojej osobowości zrzesza miliony osób na swoich kanałach Social Media. Media społecznosciowe go kochają i trudno się dziwić! Regularnie oglądam jego filmy na YouTubie oraz śledzę Instagrama.


W swoim dorobku ma okładki dla magazynów jak Muscle & Health, Muscular developmevnt, Muscle Insider, Ironman czy Fitness & Beauty. Aktualnie Calum mieszka w Los Angeles i tam rozwija swój content. Jest twarzą Bodybuilding.com, najpopularniejszej strony fitnessowej w Ameryce. 


Znajdziecie na niej plany treningowe oraz materiały filmowe z kolaboracji między Von Mogeram, a portalem. W tym roku Australijczyk zaliczył udane starty na scenie zdobywając złoto na każdej z imprez. Jak większość popularnych fitnessmaniaków posiada swoją marę odzieżową, która odnosi się do symboli narodowych i slangu Australijskiego. 


Zapraszam na jego media społecznościowe. Panie podziwiajcie, Panowie zazdrośćcie!


https://www.facebook.com/calumvonmogerbodybuilder/?fref=tshttps://www.youtube.com/user/calumvonmogerhttps://www.instagram.com/calumvonmoger/


You may also like

4 komentarze:

 1. Oj, działa motywująco! Sama, by się zmotywować, często przeglądam insta:) Na co dzień dieta, sport i jest dobrze:) Inspirujący wpis:) Chętnie poczekam na aktualizacje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Calkiem niezly blog, dobrze sie czytalo ! Szukasz moze prezentu dla rodziny chlopaka dziewczyny czy partnera biznesowego? Wejdz do mnie na strone i obczaj:
  Kwiaty w pudelkach KATOWICE

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię aż tak napakowanych mężczyzn D:

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.