Luty, marzec to miesiące, kiedy budzimy się ze snu zimowego i wszyscy pędzimy na siłownię. Nagłówki artykułów w gazetach, czy posty na fejsi...

Summer challenge

/
3 Comments
Luty, marzec to miesiące, kiedy budzimy się ze snu zimowego i wszyscy pędzimy na siłownię. Nagłówki artykułów w gazetach, czy posty na fejsie przypominają nam o corocznym 'Wyzwaniu Bikini', bo już najwyższy czas, żeby przygotować się na nadchodzące lato i pochwalić się swoimi wdziękami na rajskich plażach.

Jasne, każdy sposób do zmotywowania się jest dobry, ale często wychodzi tak, że w czerwcu/lipcu spoglądamy w lustro i okazuje się, że nie wszystko poszło tak jak powinno. Tutaj fałdka, tam pomarańczowa skórka i mamy ochotę rzucić się pod pędzący pociąg, a o wyjściu na plażę nie ma mowy.

Uznałam, że w tym roku moje 'przygotowania' do lata będą wyglądać trochę inaczej. Zapraszam Was do przyłączenia się.

Mój SUMMER CHALLENGE będzie polegał przede wszystkim na zyskaniu pewności siebie i pracą nad uwierzeniem we własne możliwości. Pamiętajcie, że nawet jeżeli zrzucicie cały nadbagaż kilogramów, nie będzie to równało się z zyskaniem pewności siebie. Ponadto, podczas pracy nad swoim zewnętrznym wyglądem nie możemy zapomnieć o rozwijaniu wnętrza. Dlatego do wakacji czeka nas sporo wyzwań umysłowych, trochę zadań odnośnie pasji.

W takim razie nie zostało mi nic innego, jak zaprosić Was na małą przejażdżkę wgłąb siebie! Mamy 3-4 miesiące, żeby zadziałać i zmienić coś w swoim życiu!


Żeby skutecznie Was i siebie motywować, na blogu będą się pojawiać małe i większe zadania. Już niedługo pierwsze z nich. Stay tuned!

 

FACEBOOK / INSTAGRAM

You may also like

3 komentarze:

  1. Na szczęście moja aktywność trwa przez cały rok, a ciepłe miesiące dodatkowo sprzyjają ćwiczeniom na zewnątrz, więc nie mogę się doczekać lata, bo wtedy mam jeszcze więcej ruchu :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawo! Zaczynając od naszej psychiki, wnętrza, ułożenia sobie wszystkiego na pewno osiągniesz więcej. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej podoba mi się pierwsze miejsce.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.