Hej : Dzisiaj chcę się z Wami podzielić małym odkryciem! Mianowicie, zostałam zaproszona do przetestowania nowego serwisu slank.pl ...

Slank.pl

/
2 Comments
Hej :

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić małym odkryciem! Mianowicie, zostałam zaproszona do przetestowania nowego serwisu slank.pl i już po pierwszym zalogowaniu pokochałam tą stronę.

Co mi się podoba?

1. Szata graficzna

Dla większości osób nie ma to pewnie dużego znaczenia, ale ja lubię nowoczesny design i przejrzystość. Slank.pl przypomina nowego Windowsa - charakterystyczne 'kafelki' i czcionka.Taki wygląd znacznie ułatwia poruszanie się po stronie, a wręcz zachęca.

2. Dziennik posiłków

Wcześniej często korzystałam z dzienników dostępnych na potreningu.pl, ale niestety nie można tam było zapisywać jadłospisów. Na slank.pl w zakładce talerz można skomponować własny posiłek, obliczyć wartość odżywczą, dodać opis i zapisać posiłek. Do tego w historii posiłków możemy zobaczyć statystyki - zarówno dzienne jak i miesięczne, co jeszcze lepiej pomaga w trzymaniu diety i dostrzegania błędów żywieniowych.

3. Pomoc w ułożeniu diety

Opcją, która najbardziej mi się podoba jest obliczanie zapotrzebowania kalorycznego i nie tylko.

Wystarczy wpisać odpowiednie dane, zaznaczyć nasz cel i z prawej strony znajdziemy wszelkie obliczenia. Nie musimy szukać już żadnych kalkulatorów w Internecie - wszystko mamy zebrane w jednym miejscu.

4. Zakłady

Kolejna propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia i motywacji.
Funkcja ta pozwala na tworzenie zakładów i zapraszanie innych lub dołączanie do zakładów stworzonych przez inne osoby. Podzielone są na 3 kategorie. Kiedy już wybierzemy konkretny cel, musimy określić datę rozpoczęcia zakładu oraz czas trwania (tydzień, dwa lub trzy). Do zakładu zapraszamy innych użytkowników serwisu (możemy ich wybrać lub zostaną wylosowani przez komputer). To na prawdę pomaga w trzymaniu się postanowień!

 
5. Misje

Najciekawszą opcją slank.pl są 30-dniowe misję. Aby otrzymać do nich dostęp, należy wykupić kartkę klubową - 29.99zł za rok (reszta funkcji jest darmowa). To narzędzie jeszcze testuję, na pewno niedługo podzielę się z Wami moją opinią.

Slank.pl posiada wiele zalet. Jest to jeszcze raczkujący serwis, ale wciąż się rozwija! Zachęcam Was do zarejestrowania się i korzystania z tej strony.  Czekam na Wasze opinie i spostrzeżenia :)

You may also like

2 komentarze:

  1. Ciekawa jestem tej płatnej wersji, czy rzeczywiście warto się w to zaangażować finansowo ;) Czekam w takim razie na jakąś opinię! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. też testuję i jestem zachwycona :) jak będę mieć więcej czasu to zaczynam misje ! ;d

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.